20'nci Yılında 11 Eylül Terör Saldırıları: Uluslararası Sistem  ve Terörizmle Mücadelede Dönüşüm

1. Terörizm ve Radikalleşme ile Mücadele Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen çevrimiçi konferansların yedincisi, "20'nci Yılında 11 Eylül Terör Saldırıları: Uluslararası Sistem  ve Terörizmle Mücadelede Dönüşüm" başlığı altında, Doç.Dr.Serhat ERKMEN ve Dr. Öğr.Üyesi Kaan Kutlu ATAÇ'ın konuşmacı olarak katılımıyla, 10 Eylül 2021 Cuma günü saat  19.00’da düzenlenecektir.

2. Çevrimiçi konferans 40’ar dakikalık iki oturum halinde düzenlenecektir. İkinci oturumda mümkün olduğu ölçüde soru cevap bölümü için de zaman ayrılacaktır.

3. Birinci oturum saat 19.00’da başlayıp 19.40’da sona erecektir.

4. Birinci ve ikinci oturum arasında 10 dakika ara verilecek, ikinci oturum 19.50’de başlatılacaktır.

5. Konferansın ikinci oturumu, birinci oturumun yapıldığı bağlantı adresi üzerinden yapılacak, katılımcıya gönderilen Meeting ID ve şifre, ikinci oturum içinde geçerli olacaktır.

6. Konferansa katılım ücretsizdir.

7. Katılım, toplam 100 kişi ile sınırlıdır.

8. Konferansa katılmak isteyenlerin adı, soyadı, e-posta adresi, eğitim bilgilerini içeren katılım taleplerini; en geç 10 Eylül 2021 saat 17.00’e kadar https://www.teram.org/Iletisim adresindeki “Bize Yazın” formunu doldurarak  iletmeleri beklenmektedir.

9. Katılım isteklerinin gönderildiği e-posta adreslerine konferansa katılım için gerekli bilgiler (Meeting ID, şifre, bağlantı adresi) mümkün olan en kısa süre içerisinde gönderilecektir.

10. Sınırlı miktarda katılım mümkün olduğundan, katılım isteği gönderen ilk kişiden itibaren taleplerin geliş sırasına göre ilk 100 kişiye katılım imkânı tanınacaktır.

İlginize teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir