İmparatorluktan Günümüze: Türkiye'de Modern Terörizm ve Ayaklanmalar

Birinci Dönem  

Mahşerin Üç Atlısı / 1880-1918

1. Terörizm ve Radikalleşme ile Mücadele Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen çevrimiçi konferansların birincisi, Doç.Dr.Nihat Ali ÖZCAN’ın konuşmacı olarak katılımıyla, 24 Nisan 2021 saat 21.00’de düzenlenecektir.

2. Türkiye’de terörizmin tarihsel süreç içerisinde dört döneme ayrılarak ele alınacağı konferans serisinin birinci bölümünde 1880-1918 yılları arasını kapsayan “İmparatorluktan Günümüze: Türkiye’de Modern Terörizm ve Ayaklanmalar Birinci Dönem Mahşerin Üç Atlısı / 1880-1918” başlığı altında ele alınacaktır.

3. Çevrimiçi konferans 40’ar dakikalık iki oturum halinde düzenlenecektir. İkinci oturumda mümkün olduğu ölçüde soru cevap bölümü için de zaman ayrılacaktır.

4. Birinci oturum saat 21.00’de başlayıp 21.40’ta sona erecektir.

5. Birinci ve ikinci oturum arasında 10 dakika ara verilecek, ikinci oturum 21.50’de başlatılacaktır.

6. Konferansa katılım ücretsizdir.

7. Katılım, toplam 100 kişi ile sınırlıdır.

8. Konferansa katılmak isteyenlerin adı, soyadı, eğitim bilgilerini içeren katılım taleplerini; 24 Nisan 2021 saat 18.00’e kadar info@teram.org adresine e-posta ile göndermeleri beklenmektedir.

9. Konferansa katılmak isteyenler aynı bilgileri https://www.teram.org/Iletisim adresindeki “Bize Yazın” formunu doldurarak da iletebilirler.

10. Katılım isteklerinin gönderildiği e-posta adreslerine konferansa katılım için gerekli bilgiler (Meeting ID, şifre, bağlantı adresi) mümkün olan en kısa süre içerisinde gönderilecektir.

11. Konferansın ikinci oturumu, birinci oturumun yapıldığı bağlantı adresi üzerinden yapılacak, katılımcıya gönderilen Meeting ID ve şifre, ikinci oturum içinde geçerli olacaktır.

12. Terörizm ve Radikalleşme ile Mücadele Araştırma Merkezi tarafından katılımcılar için e-sertifika düzenlenecek, sertifikalar katılımcı e-posta adreslerine gönderilecektir.

13. Sınırlı miktarda katılım mümkün olduğundan, katılım isteği gönderen ilk kişiden itibaren taleplerin geliş sırasına göre ilk 100 kişiye katılım imkânı tanınacaktır.

İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir