Terörle Mücadelede Lider Kadro Operasyonları: Dekapitasyon

1. Terörizm ve Radikalleşme ile Mücadele Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen çevrimiçi konferansların altıncısı, Terörle Mücadelede Lider Kadro Operasyonları: Dekapitasyon başlığı altında, Dr. Öğr.Üyesi Kaan Kutlu ATAÇ'ın konuşmacı olarak katılımıyla, 13 Ağustos 2021 Cuma günü saat  19.00’da düzenlenecektir.

2. Çevrimiçi konferans 40’ar dakikalık iki oturum halinde düzenlenecektir. İkinci oturumda mümkün olduğu ölçüde soru cevap bölümü için de zaman ayrılacaktır.

3. Birinci oturum saat 19.00’da başlayıp 19.40’da sona erecektir.

4. Birinci ve ikinci oturum arasında 10 dakika ara verilecek, ikinci oturum 19.50’de başlatılacaktır.

5. Konferansın ikinci oturumu, birinci oturumun yapıldığı bağlantı adresi üzerinden yapılacak, katılımcıya gönderilen Meeting ID ve şifre, ikinci oturum içinde geçerli olacaktır.

6. Konferansa katılım ücretsizdir.

7. Katılım, toplam 100 kişi ile sınırlıdır.

8. Konferansa katılmak isteyenlerin adı, soyadı, e-posta adresi, eğitim bilgilerini içeren katılım taleplerini; en geç 13 Ağustos 2021 saat 17.00’e kadar https://www.teram.org/Iletisim adresindeki “Bize Yazın” formunu doldurarak  iletmeleri beklenmektedir.

9. Katılım isteklerinin gönderildiği e-posta adreslerine konferansa katılım için gerekli bilgiler (Meeting ID, şifre, bağlantı adresi) mümkün olan en kısa süre içerisinde gönderilecektir.

10. Terörizm ve Radikalleşme ile Mücadele Araştırma Merkezi tarafından katılımcılar için e-sertifika düzenlenecek, sertifikalar katılımcı e-posta adreslerine gönderilecektir.

11. Sınırlı miktarda katılım mümkün olduğundan, katılım isteği gönderen ilk kişiden itibaren taleplerin geliş sırasına göre ilk 100 kişiye katılım imkânı tanınacaktır.

İlginize teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir