İmparatorluktan Günümüze Türkiye'de Modern Terörizm ve Ayaklanmalar

Üçüncü Dalga Terörizmin Öteki Yüzü: PKK Terör Örgütü

1. Terörizm ve Radikalleşme ile Mücadele Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen çevrimiçi konferansların dördüncüsü, Doç.Dr.Nihat Ali ÖZCAN’ın konuşmacı olarak katılımıyla, 13 Haziran 2021 Pazar saat  20.00’da düzenlenecektir.

2. Türkiye’de terörizmin tarihsel süreç içerisinde incelendiği konferans serisinin dördüncü bölümünde; PKK terör örgütünün ortaya çıkışı, tarihsel süreçteki faaliyetleri, günümüzdeki durumu ve geleceğiyle ilgili konular “Üçüncü Dalga Terörizmin Öteki Yüzü: PKK Terör Örgütü” başlığı altında ele alınacaktır.

3. Çevrimiçi konferans 40’ar dakikalık iki oturum halinde düzenlenecektir. İkinci oturumda mümkün olduğu ölçüde soru cevap bölümü için de zaman ayrılacaktır.

4. Birinci oturum saat 20.00’da başlayıp 20.40’da sona erecektir.

5. Birinci ve ikinci oturum arasında 10 dakika ara verilecek, ikinci oturum 20.50’de başlatılacaktır.

6. Konferansın ikinci oturumu, birinci oturumun yapıldığı bağlantı adresi üzerinden yapılacak, katılımcıya gönderilen Meeting ID ve şifre, ikinci oturum içinde geçerli olacaktır.

7. Konferansa katılım ücretsizdir.

8. Katılım, toplam 100 kişi ile sınırlıdır.

9. Konferansa katılmak isteyenlerin adı, soyadı, eğitim bilgilerini içeren katılım taleplerini; en geç 13 Haziran 2021 saat 18.00’e kadar info@teram.org adresine e-posta ile göndermeleri beklenmektedir.

10. Konferansa katılmak isteyenler adı, soyadı, eğitim bilgilerini içeren katılım taleplerini; https://www.teram.org/Iletisim adresindeki “Bize Yazın” formunu doldurarak da iletebileceklerdir

11. Katılım isteklerinin gönderildiği e-posta adreslerine konferansa katılım için gerekli bilgiler (Meeting ID, şifre, bağlantı adresi) mümkün olan en kısa süre içerisinde gönderilecektir.

12. Terörizm ve Radikalleşme ile Mücadele Araştırma Merkezi tarafından katılımcılar için e-sertifika düzenlenecek, sertifikalar katılımcı e-posta adreslerine gönderilecektir.

13. Sınırlı miktarda katılım mümkün olduğundan, katılım isteği gönderen ilk kişiden itibaren taleplerin geliş sırasına göre ilk 100 kişiye katılım imkânı tanınacaktır.

İlginize teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir