DEAŞ Terör Örgütünün Yükselişi, Çöküşü ve Geleceği

1. Terörizm ve Radikalleşme ile Mücadele Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen çevrimiçi konferansların beşincisi, DEAŞ Terör Örgütünün Yükselişi, Çöküşü ve Geleceği başlığı altında, Doç.Dr.Serhat ERKMEN’in konuşmacı olarak katılımıyla, 16 Temmuz 2021 Cuma günü saat  19.00’da düzenlenecektir.

2. Çevrimiçi konferans 40’ar dakikalık iki oturum halinde düzenlenecektir. İkinci oturumda mümkün olduğu ölçüde soru cevap bölümü için de zaman ayrılacaktır.

3. Birinci oturum saat 19.00’da başlayıp 19.40’da sona erecektir.

4. Birinci ve ikinci oturum arasında 10 dakika ara verilecek, ikinci oturum 19.50’de başlatılacaktır.

5. Konferansın ikinci oturumu, birinci oturumun yapıldığı bağlantı adresi üzerinden yapılacak, katılımcıya gönderilen Meeting ID ve şifre, ikinci oturum içinde geçerli olacaktır.

6. Konferansa katılım ücretsizdir.

7. Katılım, toplam 100 kişi ile sınırlıdır.

8. Konferansa katılmak isteyenlerin adı, soyadı, eğitim bilgilerini içeren katılım taleplerini; en geç 16 Temmuz 2021 saat 17.00’e kadar info@teram.org adresine e-posta ile göndermeleri beklenmektedir.

9. Konferansa katılmak isteyenler adı, soyadı, eğitim bilgilerini içeren katılım taleplerini; https://www.teram.org/Iletisim adresindeki “Bize Yazın” formunu doldurarak da iletebileceklerdir

10. Katılım isteklerinin gönderildiği e-posta adreslerine konferansa katılım için gerekli bilgiler (Meeting ID, şifre, bağlantı adresi) mümkün olan en kısa süre içerisinde gönderilecektir.

11. Terörizm ve Radikalleşme ile Mücadele Araştırma Merkezi tarafından katılımcılar için e-sertifika düzenlenecek, sertifikalar katılımcı e-posta adreslerine gönderilecektir.

12. Sınırlı miktarda katılım mümkün olduğundan, katılım isteği gönderen ilk kişiden itibaren taleplerin geliş sırasına göre ilk 100 kişiye katılım imkânı tanınacaktır.

İlginize teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir